8 Nisan 2018 Pazar

Kimberley Freeman - Esir Vadiler Şarkısı / Kitap Tanıtımı

Hayallerine tutkuyla bağlanan iki kadın… Biri, küçük bir Alman kasabasında yaşayan Ellie Frankel. Tek hayali, operada sahne alıp o güzel sesini herkese duyurmak… Ancak bu hayalin, hırsa dönüşüp onu düzenbazlık, açgözlülük ve pişmanlıklarla dolu bir yola sürükleyeceğinin farkında değildir.
Diğeri, Londra’nın kasvetli havasını şarkılarıyla değiştiren Penny Bright… Ancak söylediği duygu yüklü şarkılar önceki hayatını değiştirmeye yetmiyordur. Dahası uğradığı bir saldırı sonrası kendini korkunun ve sakinleştiricilerin pençesinde bulacaktır.
Tam yirmi yıl… Biri çaldığı bir hayatı yaşayacak ve hayatının aşkını sonsuza kadar kaybedecektir. Bir diğeri geçmişinden kurtulmaya çalışsa da karanlık anıları onu rahata eriştirmeyecektir.  Ve her iki hayat da tek bir kişinin hırsına yenik düşecektir.
Öyle bir sır düşünün ki Londra’dan Avrupa operalarına uzansın, sizi Yunan Adaları’ndan Avustralya’nın çorak topraklarına götürsün. Ve öyle bir şarkı hayal edin ki son notaları, pişmanlıklarınız sizi köşeye sıkıştırdığında kalbinize umudu vadetsin…
Kimberley Freeman’ın muhteşem kaleminden dökülen Esir Şarkılar Vadisi ile sahip olduğumuz hayatı sorgulayacak, göz ardı ettiğimiz gerçek benliğimizi keşfetmenin önemini, yüreğe dokunan melodilerle anlayacaksınız…

Basım Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 816

Arkadya Yayınları

Çevirmen : Esra Yüksel

6 yorum:

 1. Arkadya yayınlarının kitaplarını çok beğeniyorum çok sürükleyici kitaplar oluyor genelde bu kitapta öyle görünüyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Arkadya yayınlarını bende çok beğeniyorum.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Kitap sitelerine göre 16 ile 20 arasında değişiyor.

   Sil
 3. bende arkadya yayınlarının kitaplarını beğenerek okuyorum buda aklımda olsun.....

  YanıtlaSil