22 Kasım 2017 Çarşamba

Meral Kır - Sana Aşk Getirdim Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Meral Kır okuyanlar büyük bir heyecanla Sancaktarlar serisinin son kitabını bekliyordu. 
Son kitap Sana Aşk Getirdim Mehmet Sancaktar'ın hikayesi. Diğer kitaplardaki karakterini düşünecek olursak burnu yere düşse dönüp almayacak bir tip. Aynı zamanda da çok sinir bozucu. Bakalım sevgili Mehmet Sancaktar'ın hikayesinde aşk nerede? Buyurun kitabın arka kapağını okuyalım.

Arka Kapak

Güçlü Sancaktar Ailesinin ağabeyi Mehmet Sancaktar’ın aşka giden hikâyesinde yaşananların hızına yetişemeyecek, temponun hiç düşmediği bu kitapta adrenaline ve aşka doyacaksınız.
Kurallarından ödün vermeyen kararlı bir insanın kişiliğine ve
tüm yöneticilik vasıflarına sahip olan Mehmet Sancaktar’ın hayatındaki her şey bir düzenin parçasıydı. Ta ki işi ve sorumluluklarından oluşan hayatına ansızın giren Komiser Esmer, ona bildiği her şeyi unutturana kadar...
    
Huysuz, rahat ve biraz da dağınık olan Komiser Esmer’in hayatta herhangi bir ilkesi yoktu. İstediği tek şey, intihar eden babasını, o sona götüren gerçeği bulup intikamını almaktı. Ancak ulaştığı her gerçek, anıları arasında kaybolmuş sırları ve ihanetleri de ortaya çıkaracaktı.
Sığınacak hiç kimsesi kalmadığında ve her şeyden vazgeçmeye hazır olduğunda Esmer’e kaybettiği umudu veren Mehmet’e önce hayatını sonra da kalbini teslim edecekti. Çünkü aşktan daha büyük bir duygu varsa o da güvendi ve Esmer her ikisini de Mehmet’te bulmuştu.
Sancaktar Ailesi’ne veda ettiğimiz bu final kitabında, aşkın tutkuyla harmanlanıp tüm olmazlara rağmen mutluluğa teslim olduğuna şahitlik edeceksiniz.

Ve bu hikâyede, birbirinden farklı dünyaları olan iki yabancının bir oluşunu okuyacaksınız.

Basım Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 576

Aspendos Yayınları

4 yorum:

  1. İlginç bir hikâyeymiş. Ben şu sıralar felsefe okumaya ara veremiyorum fakat aşka dair yazdığım için bunu göz ardı etmeyeceğim. Not aldım. Tanıtım için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. Yazarın seri halindeki kitaplarının 5.si ve sonuncusu. Okumak isterseniz öncelikle ilk dördünü okumanızı tavsiye ederim. Her kitapta bir kardeşin hikayesi anlatılıyor. Ziyaretiniz için çok teşekkürler.

    YanıtlaSil
  3. Ben sipariş vermiştim geldi. Okunacaklar arasında sırasını bekliyor.

    YanıtlaSil